Gry java Dla dzieci

Snoop Dog

Snoop DogSnoop Dog nigdy się nie wścieka ... on wyrównuje rachunki! Jeden z jego psich sąsiadów porwał jego ukochaną suczkę, teraz Snoop złapał ich ślad. Pomóż mu namierzyć tego parszywego kundla podążając za 'zapachem', jaki ten pozostawił po sobie! Musisz się śpieszyć, gdyż taki ślad jest bardzo nietrwały.
Pobierz grę Snoop Dog

Star Jim

Star JimZły Craken ukradł światło z całego wszechświata i ma w pogardzie rasę ludzką. Ty, jako Gwiezdny Jim, możesz odbyć długą podróż przez galaktyki i zebrać wszystkie gwiazdy, aby przywrócić światu jego dawne piękno. W każdej galaktyce aż tłoczno od wszelkiej maści potworów, które staną na drodze Jimmiego i będą chciały udaremnić jego starania.
Pobierz grę Star Jim

PuzzleLand

PuzzleLandDla młodych czarowników nadszedł ekscytujący czas końcowego egzaminu. Podczas podróży przez piękną i niebezpieczną krainę PuzzleLand musisz wykazać się pełnią swoich magicznych umiejętności. Jedyną możliwością, abyś zdał końcowy egzamin i stał się pełnoprawnym czarownikiem jest ucieczka z PuzzleLand.
Pobierz grę PuzzleLand

TomTom Pirate Island

TomTom Pirate IslandPewnego dnia stary żeglarz opowiedział TomTomowi legendę o drogocennym skarbie, ukrytym na samotnej wyspie, leżącej gdzieś na bezkresnym oceanie. TomTom, zafascynowany tą historią, postanowił odszukać skarb. Jednak tuż po przybyciu na wyspę TomTom zorientował się, że droga do skarbu jest pełna niebezpieczeństw - dostępu do niego bronią bowiem źli piraci.
Pobierz grę TomTom Pirate Island

Penguin Menace

Penguin MenaceJak pamiętacie, jakiś czas temu Leo ocalił ptaki przed usmażeniem na grillu i został najlepszym pisklakiem w mieście. Spokój nie trwał długo - ptasi światek znów jest zagrożony. Szalony Pingwin zwinął "Piórzy Graal" zapewniający ptakom moc latania. Dodatkowo, sformował pingwinią armię aby zbudować generator lodu i zawładnąć światem.
Pobierz grę Penguin Menace

[1] [2][3][4][5] ...[7]